Мениджърът на Челси Карло Анчелоти говори в типичния си спокоен стил за шансовете срещу Интер, за войната с Моуриньо и за проблемния вратарски пост.
За Моуриньо
Нямам проблем с него. Това е мач между Челси и Интер, а не между мен и Моуриньо. Той има голям опит. Кариерата му е фантастична. Печелил е Шампионската лига и титлите в няколко различни страни. Не смятам, че той ще направи разликата в мача. Тя идва от различните играчи, от различната увереност, от различната смелост на отборите. Футболистите ще решат мача, не той. Атмосферата е добра атмосфера
Знаем, че това ще е труден мач срещу един отличен отбор. Атмосферата е добра атмосфера (точните думи на Анчелоти) като за среща с Интер. Нямаме време да се притесняваме. Трябва да бъдем концентрирани, уверени, смели. Ще победя Моуриньо и ще го поканя да пийнем по бира. За вратарския пост
Ще играе Търнбул. Справи се добре в събота (срещу Уест Хем). Нямам намерение да поемам рискове с Чех или Иларио. На пейката ще седи Тейлър (от резервния състав).