7sport.net



коментари
информация
  футбол българия - "А" група Вторник, 4 Март 2008  

Фенове на Берое плюят и ритат

 
Снимка

На мача Берое - Славия бе интересно, след него обаче двама от феновете на домакините се замесиха в скандал

Снимка: Мено Олгерс
Двама запалянковци нападнали рейс с агитката на Славия, съдят ги

Двама запалянковци на Берое вилняха след равния 2:2 със Славия. Те са задържани за хулиганство. Районният съд в Стара Загора им наложи глоби и забрана да посещават спортни мероприятия, съобщиха от ОДП - Стара Загора.
След мача Х.Д. на 20 г. от с. Хрищени и В.Г. на 26 г. от Стара Загора минали покрай автобус с привърженици на белите. Те започнали да ритат и плюят по рейса. В.Г. дори започнал да изхвърля сакове от отвореното багажно отделение и да ги рита по улицата. Бързата намеса на полицаите обаче предотвратила по-сериозен инцидент и сблъсък с агитката на Славия.
Двамата запаляноквоци на Берое са задържани за срок до 24 часа. Съставени са им актове по закона за опазване на обществения ред при спортни мероприятия. Районният съд в Стара Загора наложи на Х.Д. глоба 400 лв. и забрана да посещава спортни мероприятия в страната и чужбина за срок от 1 година. За В.Г., който през ноември миналата година вече има наложено наказание по същия закон, глобата е 1000 лв. и забранатa e за две години.

Вашият коментар

  




водещите заглавия
тема на деня
статистика
футбол свят
спорт
интервю
форум
живот
Обратно горе © 7дни СПОРТ. Издава '7дни СПОРТ'-EООД   |  webmaster