7sport.net

информация
  футбол свят Петък, 12 Август 2005  

Бекъм дава по 400 автографа дневно

 

Човекът маска

Снимка

Франк Лампард от Челси се съгласи да му направят отливка на лицето. Тя ще бъде използвана върху манекен с размерите на халфа, който ще бъде изложен на стадион "Стамфорд Бридж" по време на изложбата по случай 100-годишнината на клуба
Снимка: АП
Англичанинът отделя по един час за феновете след тренировките в Австрия

По близо 400 автографа на ден дава английската звезда на Реал М Дейвид Бекъм след тренировки на лагера в Австрия, изчисли пратеникът на в. "Ас". Халфът, който е рекламна икона и идол за милиони фенове от цял свят, единствен от Реал обръща внимание на запалянковците, обсаждащи търпеливо базата в Ирднинг. Той отделя по половин час сутрин и още толкова следобед за феновете, чакащи наблизо, независимо от времето. Сред тях има не само австрийци, но и германци и италианци. "Това е животът ми", повдига рамене Бекъм, преди да започне поредния сеанс. За разлика от него останалите играчи на Реал бързат да се приберат в съблекалнята.
Иначе на зверските тренировки, на които Люксембурго и помощниците му подлагат играчите на Реал, отличник е друг галактико - Роналдо. Бразилецът, когото някои медии в Испания определяха като дебелак, се оказа най-бърз в спринта на 30 м. Той взима дистанцията за 3,88 секунди, при това на трева с футболни обувки. Според Люксембурго Рони е способен да пробяга 100 м за около 11 секунди. След бразилеца са Оуен (4 стотни по-бавен) и младият Арбелоа, другите двама, слезли под 4 секунди. Специален компютър отчиташе времената на всеки играч на 10-ия, 20-ия и 30-ия метър.

водещите заглавия
скандали
футбол българия
спорт
стил
Обратно горе © 7дни СПОРТ. Издава '7дни СПОРТ'-ООД   |  webmaster