"Левски" с 18-а загуба в Адриатическата лига

В първата контрола на шампионите в Испания
Второразредни немци биха „Лудогорец”

Рефер прецака Григор

Снимка

Коравият британец Анди Мъри и неадекватният съдия на стола Джейк Гарднър изхвърлиха Григор Димитров от Australian Open. Българинът загуби с 4:6, 7:6 (5), 3:6, 5:7 на 1/8-финалите, като игра на прилично ниво, но направи доста тактически грешки срещу опитния Мъри. В четвъртия сет съдията на два пъти се намеси с грешни отсъждания в полза на британеца, а след мача Димитров призна, че е бесен от загубата
продължение…
„Унион” (Берлин) удари и две греди, Дерменджиев пак върти отбора

Естепона
Симеон Кичуков
Наш пратеник

„Лудогорец” започна с фаулстарт подготвителните си мачове в Испания. Шампионите ни паднаха с 0:1 от втородивизионния немски „Унион”. Тимът от Берлин, който преди време бе воден и от Георги Василев, стигна до победата след фамозен гол със странична ножица още в 15-ата минута. Освен това германците имаха още няколко чисти голови положения, като уцелиха и две греди.
Наставникът на „Лудогорец” Георги Дерменджиев отново заложи на различни единадесеторки през двете полувремена. Изненадващо на вратата двубоя започна третият страж на тима Георги Аргилашки.