След провала за купата
Феновете: Батков, омитай се от Левски

Президентско отличие за БОК

Снимка

Президентът на България Росен Плевнелиев връчи Почетния знак на председателя на Българския олимпийски комитет Стефка Костадинова по случай 90-годишния юбилей на централата. На церемонията присъства и шефът на Европейските олимпийски комитети Патрик Хики, както и много от големите шампиони на България
Снимка: Цветомир Димов
Сините паднаха 0:2 от собствените си юноши в Монтана

След като отстрани ЦСКА, Монтана е напът да изхвърли и Левски. Вчера сините наведоха глава пред втородивизионния тим, като отстъпиха 0:2 като гости. Това е първа победа за Монтана над Левски в официален мач. Столичани отново бяха безидейни и може да са доволни, че получиха само два гола във вратата на Наумовски. Домакините откриха резултата в 43-ата минута с попадение на Сергей Георгиев след пас на Минчев. В 57-ата минута Иван Минчев покачи на 2:0 след красив прехвърлящ удар от малък ъгъл. Така Монтана е на крачка от вземането на синия скалп. Междувременно след поредния резил на Левски сектор „Б” излезе с декларация, в която иска собственикът Тодор Батков моментално да продаде клуба.