Фьолер: Бербатов ни отряза по финансови причини
Цв. Василев се предаде на полицията в Белград

При 1:2 на “Анфийлд”
Ужасен малшанс за Лудогорец

Снимка

Балотели беше напълно обезличен от Козмин Моци до 83-ата минута, когато италианецът изригна с гол
Снимка: Twitter
Разградчани останаха на 120 секунди от чудото срещу Ливърпул

Ливърпул
Симеон Кичуков
наш пратеник

Лудогорец продължи да изумява Европа и в групите на Шампионската лига. Разградчани останаха само на 120 секунди от чудото при гостуването си на Ливърпул, губейки с 1:2 след гол в 93-ата минута на Стивън Джерард от дузпа. Такава имаше и за българите, но още през първото полувреме съдията се уплаши да отсъди дузпа за разградчани за нарушение срещу Марселиньо.
Въпреки всичко и всички Лудогорец изигра един от паметните двубои за България в европейските турнири. Ливърпул излезе напред в резултата в 83-ата минута след попадение на Марио Балотели. Преди това обаче разградчани можеше да са приключили всичко, но Безяк би в гредата, а Марселиньо изпусна сам срещу стража на домакините.
Все пак в 92-ата минута Дани Абало възстанови равенството, но веднага след това грешка на новия страж на Лудогорец Борян доведе до дузпата, реализирана от Джерард.

продължение...

Коментар
Тити ще търси пари за Левски или за цирка?

Месец преди старта на най-важния сезон в историята на баскетболен клуб Левски треньорът му и главен мениджър Тити Папазов се намърда във "ВИП Брадър". Кой и как ще тренира отбора преди старта на защитата на титлата и мечтаното участие в Адриатическата лига, един Господ знае.
Тити рева пред кабинета на Цветан Василев 25 часа в денонощието, докато му даде пари за участие в нея. Сега, когато то е факт, Папазов вместо в тренировъчната зала влиза във "ВИП Брадър", за да вземе някой лев. Щял да събира спонсори, това му била мисията. Само че, доколкото е известно, шоуто е по-скоро цирк, отколкото нещо сериозно. Което отваря въпроса Тити пари за цирк ли ще събира, или за Левски.

Вашият коментар...

Преди мача на "Анфийлд"
Англичани и българи пият и пеят заедно

Ливърпул

В истински футболен празник на Ливърпул се превърна първият мач на Лудогорец от Шампионската лига за този сезон.
Българският първенец имаше мощна подкрепа от близо 2000 души на стадион "Анфийлд" снощи, като мнозина от тях пътуваха от родината. Голяма част от запалянковците обаче бяха от новия фенклуб на шампионите от Лондон.
Българи и англичани се забавляваха заедно преди мача. Близо 500 души изпълниха фен зоната срещу централния вход на "Анфийлд" и бяха едно цяло. Хора в червено и зелено пиеха бира, хапваха, говореха си и участваха в различни игри. Вкарай над стената, уцели дупката и какво ли не - това бяха подготвили домакините за българските си гости.
Час преди началото на мача "Анфийлд" се напълни. Точно 45 хиляди бяха на съоръжението, за да чуят за първи път след 5 години химна на Шампионската лига.

Един бяга от ЦСКА, още четирима се готвят

Постоянните лъжи на Александър Томов взеха да писват на играчите на ЦСКА. „7 дни спорт” научи, че мениджърът на вратаря Якуб Дивиш вече е започнал да го предлага на всички отбори в „А” група. Според импресариото чешкият страж играе на Армията като преотстъпен и може да напусне клуба след Нова година. Междувременно още четирима футболисти се готвят да избягат. Карето е дало срок до 25 септември на Томов да им изплати дължимите суми, тъй като в противен случай ще скъсат договорите си по вина на клуба.