При победата на "Левски" над "Ботев" с 3:0

Георги Иванов и Вили Вуцов се псуват като хамали в "Коматево"

Пловдив
Живко Сребрев
наш пратеник

"Левски" изигра един от най-силните си мачове от началото на сезона и победи "Ботев" (Пд) с 3:0. С трите попадения "сините" се изкачиха на четвъртото място във временното класиране. Головете пък вкараха Роман Прохазка, Георги Сърмов и Бедоя. Двата тима играха второто полувреме с по 10 души след червени картони на Божидар Васев и Луис Педро.
В "Коматево" преобладаваха здравите балтии и голямото псуване. Треньорите на двата тима Георги Иванов и Велислав Вуцов замалко директно да се хванат за гушите при червения картон на Луис Педро. Двамата тръгнаха един срещу друг, но делегатът и четвъртият съдия предотвратиха по-сериозна разправия. Треньорите обаче продължиха с псувните през целия мач.
Гонзо пък бе обиждан допълнително и от феновете на "Ботев" до последната минута. В един момент нервите му не издържаха и той си уреди “бой на четири очи” с привърженик на домакините.